فهرست بستن
در ایران MuLTiVPN از بقیه بیشتر جواب می دهد. به غیراز آن GOvpn هم مناسب است
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
وی پی ان ایران به صورت سالانه داخل وب سایت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان با آی پی ثابت به صورت سالانه داخل وب سایت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان کاهش پینگ موجود می باشد که برای کاهش پینگ گیم ها مورد استفاده قرار می گیرد
سرویس اینترانت به اینترنت برای کسانی است که اینترانت دارند و می خواهند به صورت رایگان آن را تبدیل به اینترنت کنند

SAP خرید Concur به قیمت 8.3 میلیارد دلار

SAP خرید Concur به قیمت 8.3 میلیارد دلار

كه در سال 1993 تاسيس شد ، كنكور با موفقيت خود را به يك شركت نرم افزاري به عنوان يك خدمات تبديل كرد و يك نيروگاه برق در گروه مديريت هزينه هاي سفر و سرگرمي ساخت. ابزارهای آنلاین این شرکت در حال حاضر توسط 23000 مشتری در سراسر جهان با 4200 کارمند در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد. نرخ اجرای درآمد آن اکنون 700 میلیون دلار است.
سهام Concur در طی سال گذشته نسبتاً ثابت بوده است ، اما سهام این شرکت در پنج سال گذشته بیش از 175 درصد رشد داشته است. اخبار بلومبرگ در اوایل ماه جاری گزارش داد که Concur برای فروش است و SAP را به عنوان یک خواستگار احتمالی نشان می دهد.
 استیو سینگ ، راست ، از کنکور معامله را با مدیر عامل SAP جشن می گیرد استیو سینگ از کنکور ، سمت چپ ، با بیل مک درموت مدیر عامل SAP جشن می گیرد
به گفته این شرکت ها ، SAP و Concur بیش از 50 میلیون کاربر در فضای ابری خواهند داشت و از نظر میزان درآمد ، دومین شرکت بزرگ ابری خواهد بود. امروز در تماس با تحلیلگران ، مدیر عامل SAP ، بیل مک درموت گفت که پس از بسته شدن معامله ، شبکه تجاری SAP سالانه بیش از 600 میلیارد دلار معامله می کند ، که 50 درصد بیشتر از آمازون ، eBay و Alibaba است.
وی گفت كه این معامله – كه وی بزرگترین شركت در تاریخ نرم افزار به عنوان یك سرویس را لقب داده است – باعث می شود كه SAP به عنوان "بی چون و چرای" شبکه تجاری و رهبر ابر باشد.
مدیر عامل شرکت Concur ، استیو سینگ ، در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: "ما همیشه بر روی ایجاد راه حل برای مشکلات واقعی مشتری متمرکز بوده ایم و با SAP ما یک فرصت عالی برای پیشبرد این مأموریت داریم." "ما به طور مداوم به دنبال روش های ابتکاری برای ارائه بهترین تجربه مشتری هستیم و از استفاده از فناوری SAP ، از جمله HANA که در سطح جهانی مقیاس می کنیم ، هیجان زده هستیم."
پیگیری ها: مدیرعامل SAP بیش از 8.3 میلیارد دلار خرید Concur را به دست آورده است: "من فکر می کنم ما چیز بزرگی در اینجا داریم" اگر قرارداد بزرگ SAP از بین برود ، Concur باید 265 میلیون دلار هزینه تجزیه بپردازد
مک درموت به تیم مدیریت Concur کادو پیشنهاد داد و آنها را "به همان خوبی که خواست" صدا کرد. وی گفت كه كاملاً انتظار دارد تیم مدیریتی و پایگاه كارمندان در كنكور به SAP بپیوندند.
در تماس کنفرانسی ، سینگ گفت که کنکور "برای فروش نیست".
سینگ گفت: "شرکت های بزرگی خریداری شده اند ، فروخته نمی شوند" و افزود که همکاری بین SAP و Concur "اساسی" است. با بیش از 250،000 کسب و کار در پلت فرم SAP ، سینگ گفت که یک فرصت فوق العاده برای فشار دادن سرویس Concur به مشتریان جدید وجود دارد. وی گفت ، فناوری Concur در حال حاضر با SAP ارتباط دارد.
سینگ با بیان اینکه "یک فرصت فوق العاده برای رانندگی در مقیاس وجود دارد ، افزود:" شما با مقیاس برنده می شوید. "
این معامله یکی از بزرگترین خریدهای یک شرکت فناوری منطقه سیاتل در سالهای اخیر است که از 6 میلیارد دلار مایکروسافت در سال 2007 و 2.25 میلیارد دلار که EMC برای ایزیلون در سال 2010 پرداخت کرد ، پیشی گرفته است. جالب است که GigaOm گزارش داد که کنکور با هر دو صحبت کرده است مایکروسافت و اوراکل نیز در مورد یک معامله.
Concur در سالهای اخیر خود تا حدودی خریدار بوده است و شرکتهای فن آوری مانند GDSX ، TRX ، ConTgo و همچنین خرید 120 میلیون دلاری Tripit را در سال 2011 به دست آورده است.
همچنین در سال 2012 یک صندوق سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری تأسیس کرد تا استارت آپ های نوظهور را در عرصه سفر آنلاین ، از جمله استارت آپ های منطقه سیاتل مانند Buuteeq (اخیراً به پرایسلاین فروخته شده) و یاپتا ، سرمایه گذاری کند.
یک کنفرانس مطبوعاتی قرار است ساعت 3 بعدازظهر برگزار شود. امروز ، و ما در مورد این داستان شکستن اطلاعات بیشتری خواهیم داشت. در اینجا بیانیه مطبوعاتی کامل SAP آورده شده است.
WALLDORF ، آلمان و BELLEVUE ، واشنگتن – SAP SE (NYSE: SAP) و Concur Technologies، Inc (NSDQ: CNQR) امروز اعلام كردند كه شركت SAP ، SAP America ، Inc ، توافق نامه ای برای خرید Concur منعقد كرده است. کانکور با بیش از 23000 مشتری ، 4200 کارمند و 25 میلیون کاربر فعال در بیش از 150 کشور جهان ، پیشرو در بازار چند میلیارد دلاری نرم افزار مدیریت سفر و هزینه (T&E) است. با Concur ، شبکه تجارت SAP – بزرگترین شبکه جهان – سالانه بیش از 600 میلیارد دلار معامله انجام می دهد ، تجارت بدون اصطکاک را در بیش از 25 صنعت مختلف انجام می دهد و هزینه سفر سالانه شرکت ها به میزان 1.2 تریلیون دلار در سراسر جهان را برطرف می کند.
هیئت مدیره Concur به اتفاق آرا معامله را تصویب کرده است ، که انتظار می رود در سه ماهه چهارم 2014 یا سه ماهه اول 2015 بسته شود ، منوط به تصویب سهامدار Concur ، تصویب توسط مقامات نظارتی مربوطه و سایر شرایط بسته شدن عادی. قیمت خرید هر سهم 129 دلار آمریکا نشان دهنده 20٪ حق بیمه نسبت به قیمت بسته شدن 17 سپتامبر ، 21٪ حق بیمه بیش از یک ماه وزن متوسط ​​وزن هر سهم و ارزش شرکت تقریبا 8.3 میلیارد دلار است. بودجه این معامله از طریق توافق نامه تسهیلات اعتباری حداکثر 7 میلیارد یورویی تأمین می شود تا قیمت خرید ، بازپرداخت بدهی هدف و هزینه های مربوط به خرید را پوشش دهد. این شرکت با دو آژانس فرآیند رتبه بندی اعتبار خارجی را طی کرده است. نتایج این روند به زودی منتشر خواهد شد.
بیل مک درموت ، مدیرعامل SAP گفت: "خرید Concur با تمرکز بی وقفه ما در شبکه تجارت سازگار است." "ما در حال حرکت جسورانه ای برای ابداع آینده کسب و کار در داخل و بین شرکت ها هستیم. با داشتن Ariba ، Fieldglass و Concur ، SAP یک شرکت شبکه تجاری بی چون و چرا است. ما در حال تعریف مجدد چگونگی تجارت با تجارت در کالاها و خدمات ، نیروهای کار احتمالی ، مسافرت و سرگرمی هستیم. با استفاده از پلت فرم SAP HANA ، امکان ابتکار مدل های جدید تجاری در اطراف Concur و شبکه بی حد و حصر است. "
مک درموت افزود: "Concur دیدگاه SAP را برای کمک به مشتریان ما" ساده اجرا "به اشتراک می گذارد. "راه حل های Concur cloud مبتنی بر شبکه هستند و برنامه های آگاه از زمینه را برای مسافران امکان استفاده در هر دستگاه تلفن همراه را فراهم می کنند. با Concur ، به مردم احترام حرفه ای و نهایت انعطاف پذیری داده می شود تا انتخاب های مناسب خود را انجام دهند. دیگر کنترل هزینه ها برای شرکت ها به هزینه مردم انجام نمی شود. "
استیو سینگ ، مدیر عامل شرکت کنکور گفت: "ما همیشه بر روی ایجاد راه حل برای مشکلات واقعی مشتری متمرکز بوده ایم و با SAP فرصت بسیار خوبی برای پیشبرد این مأموریت داریم." "ما به طور مداوم به دنبال روش های ابتکاری برای ارائه بهترین تجربه مشتری هستیم و از استفاده از فناوری SAP ، از جمله HANA که در سطح جهانی مقیاس می کنیم ، هیجان زده هستیم."
مقیاس گذاری شبکه کسب و کار

 • Concur شبکه تجاری SAP را گسترش داده و به طیف مسافرتی 1.2 تریلیون دلاری آمریکا برساند.
 • Concur یک بستر باز برای اتصال اکوسیستم سفر شرکت ها ، از جمله خطوط هوایی ، هتل ها و شرکتهای اجاره اتومبیل به روشهای جدید و نوآورانه ایجاد کرده است
 • با اضافه شدن اکوسیستم مسافرتی شرکتی به شبکه های Ariba و Fieldglass ، شبکه بازرگانی SAP این فرصت را خواهد داشت که معاملات را که سالانه بیش از 10 تریلیون دلار آمریکا صرف هزینه جهانی می کند تأمین کند.
 • پیش بینی همکاری شبکه در زمان واقعی که باعث تغییر شکل زنجیره ارزش سفر ، ایجاد مدل های جدید تجاری و از بین بردن پیچیدگی های بی مورد در مواجهه با میلیون ها مسافر تجاری در سراسر جهان شود.
 • برنامه های SAP دو سوم تجارت جهانی را لمس می کنند. همراه با قدرت SAP HANA ، SAP به صورت منحصر به فرد قرار دارد تا "اقتصاد شبکه ای در زمان واقعی" را به واقعیت تبدیل کند.

دستیابی به هم افزایی های تجاری قابل توجه

 • این دو شرکت بیش از 50 میلیون کاربر در فضای ابری خواهند داشت – بیش از هر شرکت ابر سازمانی – و از نظر درآمد دومین شرکت ابر بزرگ خواهند بود.
 • Concur دارای نرخ اجرای درآمد بیش از 700 میلیون دلار آمریکا SAP با گستردگی جهانی در هر کشور در سراسر جهان ، بستر جهانی برای مقیاس را فراهم می کند.
 • اکثر مشتریان SAP Concur را اجرا نمی کنند و این یک فرصت واضح برای مقیاس گذاری به عنوان بخشی از امتیاز SAP است.
 • فقط 30٪ از مشتریان Concur در حال حاضر SAP را اجرا می كنند و فرصتی پویا برای معرفی نوآوریهای SAP به پایگاه نصب كنكور ارائه می دهند.
 • با تسلط دستگاه تلفن همراه در مسافرت و سرگرمی ، Concur برای ایجاد برنامه های تلفن همراه مبتنی بر شبکه و مبتنی بر زمینه با همکاری همکاری خواهد کرد.
 • SAP همه را مهاجرت می کند مدیریت شرکت و هزینه های سفر به راه حل های یکپارچه Concur.

سرمایه گذاری برای رشد تجارت

 • پلتفرم Concur دارای تأثیر گسترده و افقی با تعداد مشتریانی است که بیش از 23000 شرکت در هر صنعت از 25 صنعت SAP و همه اندازه شرکت ها تحت پوشش قرار دارند.
 • در ژوئن 2012 ، قرارداد 15 ساله تأمین قرارداد به Concur اعطا شد. نرم افزار T&E به چندین آژانس فدرال. SAP ، با تعداد ده ها هزار مشتری دولتی ، قصد دارد این روابط را با سایر دولت ها و سازمان ها در سراسر جهان گسترش دهد.
 • در فضای کسب و کار کوچک و متوسط ​​، راه حل های Concur مکمل جدید SAP Business One® Cloud جدید است. راه حل ارائه شده توسط SAP HANA برای ارائه مجموعه ای جذاب از راه حل ها برای مشاغل از هر اندازه.

تحلیلگر امور مالی و کنفرانس رسانه ای
SAP و Concur یک کنفرانس تلفنی برای تحلیلگران مالی و رسانه ها برای بحث در مورد معامله در روز پنجشنبه برگزار می کنند ، 18 سپتامبر 2014 در 3:00 PM (PDT) / 6:00 PM (EDT) / 11:00 PM (London) / 12:00 AM (19 سپتامبر) (CET). این تماس از طریق سایت اینترنتی www.sap.com/investor پخش می شود.
و در اینجا پیامی است که استیو سینگ از كنكور امروز در وبلاگ شركت ارسال كرد:
من خوشحالم که امروز زودتر به اشتراک می گذارم ، توافق نامه ای را خریداری کردیم که توسط SAP خریداری شود. ترکیبی از Concur و SAP منجر به بستر اصلی Cloud Travel and Expense با شرکت پیشرو شرکت نرم افزار کاربردی خواهد شد و انتظار داریم این اتحادیه ارزش قابل توجهی برای مشتریان ما ایجاد کند.
SAP نرم افزار و خدمات را به بیش از 261000 شرکت در سراسر جهان ارائه می دهد و این رابطه منابع و تخصص جدیدی را برای مشتریان Concur به ارمغان می آورد. این امر همچنین فرصت جذب توسعه دهندگان و شرکا را به پلتفرم Concur گسترش می دهد و ما را قادر می سازد تا قابلیت های موجود برای شما و تجارت خود را ادامه دهیم. ما انتظار داریم تمرکز ما بر روی نوآوری و موفقیت مشتریان در سالهای آینده حتی بیشتر باشد.
فلسفه "اجرای ساده" SAP با آرزوی ما برای ارائه راه حل های بدون دردسر که به شما کمک می کند روی موارد مهم ، موفقیت در کسب و کار خود تمرکز کنید ، همسو است.
ما انتظار داریم تأییدیه قانونی مربوط به معامله را اواخر سال 2014 یا اوایل سال 2015 دریافت کنیم. جزئیات بیشتری را در ماه های آینده در اختیار شما قرار خواهیم داد. با خاتمه معامله ، Concur در حال حاضر قصد دارد به عنوان بخشی از سازمان SAP فعالیت کند و در ابتدا گزارش خود را به دفتر مدیر عامل در SAP گزارش دهد.
ما برای بازخورد شما ارزش قائل هستیم و کل تیم رهبری ما به همراه مدیران حساب ما در دسترس هستند تا به س questionsالات شما پاسخ دهند. ما 100٪ به موفقیت شما متعهد مانده ایم و از تجارت شما متشکریم.
خالصانه،
استیو
! تابع (f ، b ، e ، v ، n ، t ، s)
{if (f.fbq) بازگشت ؛ n = f.fbq = تابع () {n.callMethod؟
n.callMethod.apply (n ، آرگومان ها): n.queue.push (آرگومان ها)}؛
if (! f._fbq) f._fbq = n؛ n.push = n؛ n.loaded =! 0؛ n.version = '2.0'؛
n.queue = []؛ t = b.createElement (e)؛ t.async =! 0؛
t.src = v؛ s = b.getElementByTagName (ه) [0]؛
s.parentNode.insertBefore (t، s)} (پنجره ، سند ، 'اسکریپت' ،
'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js')؛
fbq ('init'، '451545185034187')؛
fbq ('آهنگ' ، 'PageView') ؛