فهرست بستن
در ایران MuLTiVPN از بقیه بیشتر جواب می دهد. به غیراز آن GOvpn هم مناسب است
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
وی پی ان ایران به صورت سالانه داخل وب سایت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان با آی پی ثابت به صورت سالانه داخل وب سایت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان کاهش پینگ موجود می باشد که برای کاهش پینگ گیم ها مورد استفاده قرار می گیرد
سرویس اینترانت به اینترنت برای کسانی است که اینترانت دارند و می خواهند به صورت رایگان آن را تبدیل به اینترنت کنند

کراچی به عنوان بارش شدید و شدید باران شهر را شلاق می زند

کراچی به عنوان بارش شدید و شدید باران شهر را شلاق می زند

KARACHI:

اداره هواشناسی پاکستان (PMD) بارندگی متوسط ​​تا شدید در کراچی را برای سه شنبه پیش بینی کرده است زیرا بارش باران در شهر بندر از ساعات اولیه روز آغاز می شود.
طلسم باران فعلی ، که در حدود 4 صبح در بسیاری از مناطق آغاز شد ، در کراچی همچنان ادامه دارد ، زیرا این شهر شاهد شدیدترین طلسم سیستم موسمی فعلی است. PMD همچنین هشدار سیلاب شهری را برای کلانشهر صادر کرده است. یک سیستم فشار پایین مشخص از دوش های سنگین شروع به نشان دادن تأثیرات خود در ساعات بعد از ظهر می کند.
گزارش شده است که حداقل دو نفر ، هر دو کودک ، در حوادث مربوط به باران در سراسر شهر جان خود را از دست داده و دیگران زخمی شده اند.
دفتر مت پیش بینی کرده است که طلسم کنونی تا روز پنجشنبه (27 اوت) ادامه داشته باشد.
مناطقی از مالیر ، فرودگاه ، گلشن اقبال ، مستعمره شاه فیصل ، آزئامپورا ، DHA ، محمودآباد ، کلونی اختر ، کلیفتون و بسیاری دیگر شاهد بارش شدید باران با دوره های متناوب از رگبارهای سبک تا متوسط ​​هستند.
با انتظار بارندگی بیشتر در طول روز (سه شنبه) ، زندگی عادی به بن بست رسیده و افرادی که در فضای باز گرفتار شده اند بیشتر سعی می کنند به خانه های خود برگردند.
شرکت برق شهر ، K-Electric ، شهروندان را به اتخاذ تدابیر پیشگیرانه ترغیب کرد و از مردم خواست تا از سیم های شکسته ، تیرهای برق و ترانس های نصب شده در تیر (PMT) فاصله ایمن داشته باشند.

باران میت احتیاط کریشیرى ٹوٹے ہوئے تاروں ، بجلی کھمبوں و ایمن است که دور از ریش بارش است و اگر پانی باشد میانی پان کی می شود جیسے برقی آلات را از غیر محفوظ استعمال حادثه می کند باعث می شود بن سکتون fe fe #Fay # ayK .twitter.com / 3pSMXyAshj
– KE (KElectricPk) 25 آگوست 2020

سخنگوی KE افزود: "استفاده غیر ایمن از تجهیزات الکتریکی در آب راکد ، یا آب باران می تواند باعث حوادث شود ، اتصالات غیرقانونی برق نیز کشنده است." گزارش هایی مبنی بر قطعی برق از مناطق مختلف شهر وجود دارد.
در همین حال ، بسیاری از جاده های کلانشهر آب گرفتگی شده است زیرا مسافران به دلیل خفگی یا مسدود شدن زهکش های طوفان با مشکلات جدی روبرو هستند. با این حال ، نصیر حسین شاه وزیر دولت محلی سند ادعا کرده است که وضعیت این شهر از زمان طلسم های موسمی قبلی بهتر بوده است.
وی همچنین ادعا کرد که مناطقی که آب در آنها تجمع یافته است ، به سرعت در حال پاکسازی هستند ، از جمله شریان های اصلی شهر بندر.
شهروندان همچنین وضعیت مناطق اطراف محل سکونت و محل کار خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

.