فهرست بستن
در ایران MuLTiVPN از بقیه بیشتر جواب می دهد. به غیراز آن GOvpn هم مناسب است
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
وی پی ان ایران به صورت سالانه داخل وب سایت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان با آی پی ثابت به صورت سالانه داخل وب سایت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان کاهش پینگ موجود می باشد که برای کاهش پینگ گیم ها مورد استفاده قرار می گیرد
سرویس اینترانت به اینترنت برای کسانی است که اینترانت دارند و می خواهند به صورت رایگان آن را تبدیل به اینترنت کنند

رئیس جمهور نخبگان را به دلیل شکستن صف برای گرفتن ضربه های کوید به شدت مورد انتقاد قرار می دهد

رئیس جمهور نخبگان را به دلیل شکستن صف برای گرفتن ضربه های کوید به شدت مورد انتقاد قرار می دهد

رئیس جمهور دکتر Arif Alvi افراد معتبر ، نخبگان و قدرتمندان در سراسر جهان را به دلیل شکستن صف و واکسیناسیون خود علیه Covid-19 محکوم کرد.
وی روز جمعه با مراجعه به سایت میکروبلاگینگ توییتر گفت که این نگرش شرم آور در سراسر جهان مورد انتقاد است. با این حال ، رئیس جمهور ابراز خرسندی کرد که پاکستان از آن در امان ماند.
وی افزود: "این نایا پاکستان بر اساس لیاقت است و ما باید به آن افتخار کنیم."

قطار توڑ کر وی آئی پی ، اشرافیہ و طاقتور لوگوں کو کو کی ویکسین لگوانا شرمناک ساری دنیا میں اس کی مزمت کی جارہی ہے لیکن پاکستان اس طرز عمل سے محفوظ رہا یہ میرٹ والا نیا پاکستان ہے و ہمیں اس پر فخر کرنا چاہئے https://t.co/rRQPRyfROMhttps://t.co/xN1tCmQban
– دکتر Arif Alvi (@ ArifAlvi) 26 فوریه 2021

رئیس جمهور مقاله ای از نیویورک تایمز را به اشتراک گذاشته بود که در آن صحبت می کرد چگونه قدرتمندان و به هم پیوسته در آمریکای جنوبی برای گرفتن واکسن زود هنگام از خط حمله می کنند.
دو وزیر در پرو و ​​دیگری در آرژانتین به دلیل دریافت یا دسترسی ترجیحی واکسن های کمیاب استعفا داده اند. بر اساس این مقاله ، وزیری در اکوادور تحت تحقیق برای انجام چنین کاری قرار گرفته است.
آمریکای جنوبی توسط ویروس خرد شد و تقریباً یک پنجم از کل مرگ و میرهای همه گیر در سراسر جهان را تشکیل می دهد – طبق آمار رسمی – 450،000 ، علی رغم اینکه حدود 5٪ از جمعیت جهان را نشان می دهد. داده های مرگ و میر نشان می دهد که تلفات واقعی همه گیر در این منطقه حداقل دو برابر تعداد رسمی است.
در اوایل این ماه ، یک افسر دفتر بهداشت منطقه ای (DHO) در کراچی شرقی به اتهام نقض روش های عملیاتی استاندارد (SOP) برای تسهیل واکسیناسیون علیه Covid-19 از دختر و پسر داماد محمد زبیر رهبر PML-N معلق شد – قانون
میران یوسف ، هماهنگ کننده رسانه وزیر بهداشت و رفاه جمعیت سند ، در صفحه توییتر خود نوشت: "شخصی که این کار را تسهیل کرده است به حالت تعلیق درآمده و یک تحقیق در حال انجام است. اولویت ما فقط کارگران بهداشت و درمان Frontline ما هستند."

.