لیزر موهای زائد صورت

بسیاری از افراد به دلیل داشتن موهای زائد در صورتشان اذیت می شوند و نمی توانند به راحتی زیبایی شان را حفظ کنند. به همین منظور اقدام به رفع این موهای زائد می کنند. برای از بین بردن موهای زائد راه های گوناگونی وجود دارد اما اکثر این راه ها موقت هستند و مجدد رویش خواهند کرد. به همین منظور باید راهی را پیدا کرد که برای مدت طولانی شما را از شر این موها رها نمود.

لیزر موهای زائد یکی از راه های دائم جهت از بین بردن موهای زائد است. با این کار شما دارای پوستی صاف و یکدست خواهید شد و دیگر نیاز نیست که هر هفته اصلاح کنید.

داشتن یک پوست بدون موهای زائد بسیار خوشایند است و این کار را می توانید با چند جلسه کوتاه لیزر درمانی انجام دهید .لیزر مخاطره ای برای فرد ندارد و خوشبختانه عوارض احتمالی آن نزدیک به صفر می باشد .

لیزر موهای زائد یک روش عالی و موثر بوده ، و در واقع به صورت غیر تهاجمی برای فرد انجام می شود ، این نوع لیزر برای کاهش یا رفع موهای زائد صورت و بدن مورد استفاده قرار می گیرد .

لیزر-موهای-صورت

لیزر موهای زائد در مقایسه با سایر روش های زدودن مو مانند موم انداختن، الکترولیز یا تیغ زدن صاف تر و لطیف تر خواهد بود ، و بعد از چند جلسه ی کوتاه تقریبا به طور کلی موهای سطح پوست از بین می روند ، دقت داشته باشید که رفع موهای زائد در این روش به صورت دائمی بوده و فرد احساس بهتری نسبت به جلسات اول خواهد داشت .

اقدامات قبل از لیزر صورت

لازم است تا پیش از لیزر موهای صورت موارد ساده ای را رعایت نمایید ، لیزر باعث می شود تا فولیکول های مو تضعیف شوند و از رشد کردن بایستند، دقت داشته باشید که هر چه موهای شما ضخیم تر باشد نتیجه ای بهتر خواهید گرفت .

  • پیش از لیزر موهای زائد موهای خود را شیو کنید .
  • از بند انداختن یا وکس صورت یک هفته قبل از لیزر بپرهیزید
  • استفاده از تیغ یا ژیلت بلا مانع است .
  • اگر حساسیت پوستی دارید به پزشک اعلام کنید
  • در صورت داشتن تبخال یا کهیر با پزشک مشورت کنید

توصیه ای که به شما عزیزان داریم این است که قبل از تصمیم برای انجام اینکار با یک پزشک در این زمینه مشورت نمایید تا بتوانید به نتیجه ای مطلوب دست یابید.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − شش =